Flagowy basen

Jest to linia basenów PREMIUM SMART z centralą zdalnego zarządzania basenem iMAGI-X.

Konstrukcja żelbetonowa niecki wykonana jest w innowacyjnym szalunku polipropylenowym traconym Magiline® o świetnych właściwościach termoizolacyjnych. Nasze szalunki wspierają ekologię, ponieważ powstają z granulatu polipropylenu pozyskiwanego z odpadów tworzyw sztucznych, trudnych w utylizacji.

Basen wyposażony jest w:

  • opatentowany system kompaktowej filtracji NFX o wydajności od 32m³/h, z filtrem o dokładności 15 mikronów,
  • reflektory LED białe lub kolorowe (z synchronizatorem),
  • liner PVC, produkowany na wymiar basenu, gładki lub wzorzysty w kolorze z wzornika oraz antypoślizgowy na części schodowej,
  • przeciwprąd MAGIsport Intense lub w wersji BALNEO, który współpracować będzie z dyszami masażowymi lub armatką wodną lub kaskadą BALI, albo też ścianką masażową Magiline.

Dostępnych jest wiele ciekawych projektów schodów lub możemy zbudować je według projektu własnego. Basen może być wyposażony również w automatyczną roletę komorową (w wersji nadwodnej) lub folię bąbelkową ze zwijaczem ręcznym, a także automatykę kontrolno-dozującą (np. elektrolizer soli) oraz pompę ciepła. Urządzenia te kontrolowane są przez centralę iMAGI-X, obsługiwaną z poziomu aplikacji.

Zwieńczeniem MAGIprestige jest profilowane obrzeże kamienne w kolorze piaskowym lub szarym.

Wykonujemy nasze usługi kompleksowo

Basen budowany jest od A do Z przez nas: od wykopu, przez prace zbrojarskie, betoniarskie, instalacyjne, aż po uruchomienie basenu.