Basen Ekonomiczny

Jest to linia basenów ekonomicznych, które różnią się od flagowych modeli magiPRESTIGE I magiGUARD przede wszystkim systemem filtracji.

Maksymalne wymiary basenu MAGIconfort to 10x5m, a wysokość ścian max. 1,10m, z możliwością pogłębienia strefowego dna. Konstrukcja żelbetonowa niecki wykonana jest w innowacyjnym szalunku polipropylenowym traconym Magiline®.

Basen wyposażony jest w system kompaktowej filtracji NFX 20 o wydajności 20 m³/h, z filtrem o dokładności 15 mikronów i z tradycyjną pompą filtracji (lokal techniczny dla pompy nie jest zintegrowany z konstrukcją, jak ma to miejsce w basenach MAGIprestige i MAGIguard).

MAGIconfort może być wyposażony w 1 lub 2 reflektory LED, przeciwprąd MAGIsport Intense, drabinkę lub jedne z trzech modeli schodów: Arena, Roman lub Qualibeach.

W standardowym wyposażeniu jest również liner PVC, produkowany na wymiar basenu, gładki lub wzorzysty w kolorze z wzornika oraz antypoślizgowy na części schodowej. W komplecie oczywiście jest również profilowane obrzeże kamienne w kolorze piaskowym.

Basen może być wyposażony również w automatyczną roletę komorową (w wersji nadwodnej) lub folię bąbelkową ze zwijaczem ręcznym, a także automatykę kontrolno-dozującą (np. elektrolizer soli) oraz pompę ciepła.

Wykonujemy nasze usługi kompleksowo

Basen budowany jest od A do Z przez nas: od wykopu, przez prace zbrojarskie, betoniarskie, instalacyjne, aż po uruchomienie basenu.