Kim jesteśmy?

Marzenia sprawiają, że nasze życie staje ciekawsze, gdy dążymy do ich realizacji. Mamy tę ogromną przyjemność, że od ponad 25 lat nasza praca polega na pomaganiu innym w spełnianiu własnych marzeń…
I jak tu nie kochać tej pracy ?

Zawsze jest jakiś impuls dający początek. Dla mnie tym impulsem były przeżycia w czasie letnich wakacji studenckich 1987r. i następnych 1988r., czyli jeszcze w PRL-u.  Podróżując wówczas autostopem we Francji i łapiąc różne okazyjne prace zacząłem realizować te wcześniejsze, szalone wówczas marzenia o zagranicznych podróżach i odkrywaniu Świata wzorem Tony Halika, czy Arkadego Fiedlera. To właśnie we Francji zdałem sobie sprawę z tego, jak ważnym i popularnym tam już wtedy elementem życia dla wielu rodzin jest basen. W Polsce dla równie wielu rodzin marzeniem było wtedy posiadanie wygodnego mieszkania w bloku, natomiast wolnostojący dom był już prawdziwym luksusem. Ale to właśnie wtedy, u schyłku PRL-u, narodziło się we mnie marzenie o domu z basenem!

Dzisiaj mamy zupełnie inne czasy i zupełnie inną świadomość. Nie trzeba nikogo przekonywać, że inwestycja w nowoczesny technologicznie basen jest najlepszą inwestycją dla całej rodziny. Stanie się on miejscem szczególnie ważnym dla tych, którzy lubią ruch i sport, ale którzy nigdy nie mają czasu na „wyprawy” na pływalnię. Tym, którzy kochają ogród i w nim znajdują odpoczynek, basen umożliwi stworzenie pięknego miejsca relaksu z książką w dłoni, z ciekawymi kompozycjami roślinnymi wokół. Dla kochających podróże basen będzie doskonałym wypełnieniem czasu między kolejnymi wyprawami, zwłaszcza, że można mieć w nim komfortowo ciepłą wodę przez wiele miesięcy.
Przekonają się Państwo, podobnie jak ja, że basen, w którym kiedyś uczyły się pływać nasze dzieci, po latach da dużo radości naszym wnukom. Basen stanie się wspaniałym miejscem, do którego będą wracać kolejne pokolenia.

Maciej Ciesielski
FBH MAT Baseny Kąpielowe

Nasze realizacje